Extrémně výhodná nabídka: tablet (notebook) za pár korun a telefon zdarma

Plánujete koupi tabletu a chcete ušetřit? Neměli byste dlouho otálet, protože následující nabídka zní prostě super!

Pokud vám nevadí tablety s Windows 8, tak vám mohu doporučit tablet ASUS T100TA. Sám ho používám od poloviny prosince a nemohu si stěžovat. Tablet není nikterak drahý sám o sobě, pokud vezmeme v potaz, že obsahuje dock (což je klávesnice, ve které je jedno plnohodnotné USB typu 3.0). A vzhledem k procesoru v tabletu (čtyřjádrový Intel Atom) máte v podstatě malý notebook, něco na způsob těch levných EeePC s dotykovou obrazovkou, kterou můžete odpojit a používat samostatně. Takže pro mě se jedná o ideální stroj na cesty, kde mohu dělat i základní kancelářskou práci a na baterii vydržím deset hodin.

Ale proč o tom píši zrovna nyní. Na Alze je tento stroj v prodeji za 8 999 Kč s DPH a jako bonus dostanete Nokii Lumii 520. Lowendový telefon s Windows Phone 8, ale i díky tomuto systému je telefon rychlý a použitelný.

A to není vše! Společnost ASUS má zrovna akci a u nových zařízení s procesory Intel zakoupenými právě nyní vrací kupujícím peníze. A u tohoto tabletu vrací 1 000 Kč, jak se dočtete v detailu akce.

Takže za 7 999 Kč získáte tablet a telefon. Samotný telefon se dá prodat za částku kolem 2 500 Kč a tak můžete cenu tabletu ještě výrazně snížit. A za ty peníze je ten tablet opravdu bezkonkurenční.

Samozřejmě vám doporučuji prostudovat podmínky akce, ať si ověříte, že nákup takto opravdu bude fungovat. Ale já tam žádný zádrhel nenašel.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *